Vaše lékárna on-line
Podpora hojení kůže a sliznic, tj. povrchová poranění kůže, odřeniny, popáleniny, opaření,aseptické operační rány, špatně se hojící kožní a případně slizniční transplantáty. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paracetamol AGmed se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti zubů, hlavy, menstruační bolesti a bolesti svalů a kloubů spojené s chřipkou a nachlazením a/nebo horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
PARAGRIPPE je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích, k léčbě bolesti zubů (včetně bolesti provázející prořezávání zoubků), bolesti hlavy, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé etiologie. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety PARALEN 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních dětského věku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Paralen 500 se používá ke snížení horečky a k léčbě bolesti mírné až střední intenzity, jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolestivá menstruace, neuralgie, bolesti zad a bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivého původu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti kloubů a svalů, kongesce nosní sliznice, sinusitidy a s ní spojené bolesti a akutního katarálního zánětu nosní sliznice. Čtěte pozorně příbalový leták.
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Čtěte pozorně příbalový leták.
V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel). Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a nachlazení. Mezi tyto příznaky patří horečka, bolest hlavy, zimnice, zahleněný nebo ucpaný nos, bolesti krku a bolesti vedlejších nosních dutin, bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích, bolesti zubů, hlavy, neuralgie, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé etiologie, bolesti vertebrogenního původu, menstruační bolesti. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paramax Combi 30 tablet je přípravek zmírňující bolest a snižující horečku. Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky,paracetamol a kofein.Paracetamol zmírňuje bolest a snižeje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, pohybového ústrojí, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid též přináší úlevu při nachlazení a bolesti v krku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní. Enterální výživa s vysokým obsahem energie a peptidů, bohatá na omega-3 mastné kyseliny a MCT tuky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní potravina od 1 roku. Enterální výživa určená pro řízenou dietní výživu při onemocnění související s podvýživou, pro pacienty s malabsorpcí a/nebo poruchami trávení mající problémy s funkcí střev. Čtěte pozorně příbalový leták.
PEPTAMEN JUNIOR je nutričně kompletní potravina. Izokalorická, izoproteinová tekutá peptidová výživa pro enterální podání, bohatá na MCT tuky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Nutričně kompletní potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Izokalorická, na bázi tekutých peptidů, bohatá na MCT. Čtěte pozorně příbalový leták.
Permisan je určen k úlevě od příznaků nezávažných (lehkých) křečí trávicího traktu, plynatosti (nadýmání) a bolesti břicha, i u pacientů se syndromem dráždivého tračníku (dlouhodobá porucha funkce vyprazdňování tlustého střeva). Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek je určen k oplachování jako desinfekce a k rychlejšímu zastavení krvácení u ran. Lze užít k výplachu úst proti bakteriím. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Persen forte patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka. Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Persen patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka. Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem. Čtěte pozorně příbalový leták.
Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek slouží jako lokální antikoncepce určená k ochraně před početím. Tato kontracepční metoda značně snižuje riziko otěhotnění, ale nevylučuje jej úplně. Čtěte pozorně příbalový leták.