Vaše lékárna on-line
Biotechnologické sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ let - řešení v boji proti jemným, ale i odolným, a těžce odstranitelným vráskám.
Biotechnologické sérum Botuceutical Platinum je přípravek pro velmi hluboké vrásky ve formě dávkovacího pera.
Biotechnologické sérum na otoky a váčky pod očima. Účinná látka svým antiedematickým účinkem nahrazuje nejčastější plastickou operaci - odstranění oteklých očních víček a váčků pod očima.
Collagenceutical je biotechnologická emulze na vyplnění vrásek zevnitř "náhrada kolagenových a hyaluronových injekcí".
Biotechnologická emulze - alternativa chirurgického vypnutí tváře - faceliftingu. Zpevňuje, tonizuje a hydratuje pokožku, zlepšuje obnovu buněčného procesu a redukuje zjevné změny obličejových kontur.
Přípravky Lipoceutical Day a Night podporují tvorbu kolagenu, rty zvlhčují a ty díky nim jsou pevnější, hladší a mají výraznější kontury.
Přípravek FC Pigmentoceutical je biotechnologická emulze na pigmentové skvrny. Odstraňuje silně depigmentované buňky.
Přípravek na čištění pleti, který je zároveň prevencí proti jemným vráskám. Díky obsaženým účinným látkám pokožku čistí a zároveň zpevňuje a vyhlazuje. Je vhodný na odličování celé pokožky pro všechny typy pleti, pro ženy i muže.
Dvojfázový čistící roztok na stahování pórů. Zklidňuje, chrání pokožku a vyvolává dojem mladistvého vzhledu a hladké pleti.
Dvojfázový čistící roztok proti pigmentovým skvrnám. Redukuje výskyt nepravidelností pleti a snižuje produkci melaninu. Roztok dále obsahuje i látky, které zabraňují tvorbě vrásek.
Fillerina 12 HA denní krém s vyplňujícím účinkem je určen ke každodennímu ošetření obličeje. Stupeň 4.
Fillerina Lip Volume podporuje zvětšení objemu rtů díky vyplňujícímu účinku 12-ti molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech. Stupeň 4.